Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Luca Guadagnino | ||
Kevin Collins
(asystent)
|
6,0
|
|
Kit Conners
(asystent)
|
||
Valentina De Amicis
(asystent)
|
||
Enrico Mastracchi Manes
(asystent)
|
||
Elisa Perini
(asystent)
|
||
Jeff Pitman
(asystent) (dodatkowy)
|
||
Tony Scelsi
(asystent) (dodatkowy)
|
||
Kim H. Winther
(asystent)
|
||
Rachel Sikora
(asystent) (dodatkowy)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Justin Kuritzkes | ||
Frankie Ferrari
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Chiara Gherarducci
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Producenci | Ocena | |
Luca Guadagnino
producent
|
||
Rachel O'Connor
producent
|
||
Amy Pascal
producent
|
||
Zendaya
producent
|
6,6
|
|
Kim H. Winther
współproducent
|
||
Darnell Appling
współproducent
|
||
Daniela Venturelli
współproducent
|
||
Bernard Bellew
producent wykonawczy
|
||
Lorenzo Mieli
producent wykonawczy
|
||
Kevin Ulrich
producent wykonawczy
|
||
Linda Bagalini
koordynator postprodukcji
|
||
Fabrizio Mambro
koordynator postprodukcji
|
||
Bernard Bellew
kierownik produkcji
|
||
Kate Kelly
nadzorca produkcji
|
||
Gary Martyn
nadzorca produkcji
|
||
Gianmarco Necchi
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Rebecca R. Ryan
nadzorca produkcji
|
||
Megan Colleran
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Allison Daniliuk
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Danny Dragin
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Hannah Dwyer
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Sasha Fastovskiy
koordynator produkcji (asystent)
|
||
S.J. 'JoJo' Fieger
koordynator produkcji
|
||
Jeremy Fransman
koordynator produkcji
|
||
Patty Harrigan
koordynator produkcji
|
||
Ismah Khan
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Chiara Leonardi
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Blu Lepore
koordynator produkcji
|
||
Devin McDonough
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Benjamin Mohr
kierownik produkcji (asystent) (dodatkowy)
|
||
Kristen Noyes
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Miriam Olken
kierownik produkcji (asystent) (dodatkowy)
|
||
Caitlin Pedranti
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Claire Semder
koordynator produkcji
|
||
Christian Santiago
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Patrick Skelton
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Melanie Skoupil
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Julianne Stein
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Rowan Wade
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Courtney Wilbanks
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Zendaya
Tashi Donaldson
|
6,6
|
|
Josh O'Connor
Patrick Zweig
|
||
Mike Faist
Art Donaldson
|
||
Jake Jensen
Finn Larsen
|
||
A.J. Lister
Lily
|
||
Alex Bancila
Grosu
|
||
Nada Despotovich
Matka Tashi
|
||
Hailey Gates
Helen
|
||
Connor Aulson
Leo Du Marier
|
||
Naheem Garcia
Ojciec Tashi
|
||
Sam Xu
Fanka Arta
|
||
Brad Gilbert
Trener Arta
|
||
Christine Dye
Urzędniczka w motelu
|
||
Mary Joe Fernandez
Komentator sportowy
|
||
Chris Fowler
Komentator sportowy
|
||
Joan Mcshane
Sędzia liniowy
|
||
Shane T Harris
Ochroniarz Arta
|
||
Bryan Doo
Fizjoterapeuta Arta
|
||
Darnell Appling
Sędzia
|
||
Doria Bramante
Kobieta ze słuchawkami
|
||
James Sylva
Mąż w motelu
|
||
Kenneth A. Osherow
Mąż w motelu
|
||
Kevin Collins
Strażnik parkingu w New Rochelle
|
6,0
|
|
Emma Davis
A. Mueller
|
||
Konrad Ryba
Gracz tenisa
|
||
Andrew Rogers
Członek drużyny Arta
|
||
Beverly Kristenson Helton
Sędzia
|
||
Caleb Schneider
Lalkarz
|
||
Burgess Byrd
Sędzia liniowy
|
||
Jason Tong
Sędzia liniowy
|
||
Hudson Rivera
Y. Kucera
|
||
Noah Eisenberg
T. Svoboda
|
||
Courtney Brooks
Kelnerka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jack Amsler
Gracz tenisa (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sam Arnold
Profesjonalista w tenisie (niewymieniony w czołówce)
|
||
David S. Bookbinder
Fan tenisa (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dennis Daniel
Widz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tierre Diaz
Fan tenisa (niewymieniony w czołówce)
|
||
Elaine Victoria Grey
Widz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jason Hewitt
Widz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ian Dylan Hunt
Barman (niewymieniony w czołówce)
|
||
Donna Martuge
Widz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Francis McGinny
Widz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Casey McNeal
Oficjał z Atlanty (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nicole Nassif
Klientka baru (niewymieniony w czołówce)
|
||
Anne Reardon
Rodzic (niewymieniony w czołówce)
|
||
Rhonda Araujo Smith
Widz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Juan Szilagyi
Widz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Annabella Valle
Gość na imprezie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Sayombhu Mukdeeprom | ||
Kompozytorzy | Ocena | |
Trent Reznor | ||
Atticus Ross |
7,0
|
|
Kostiumy | Ocena | |
J.W. Anderson | ||
Montaż | Ocena | |
Marco Costa | ||
Michele De Angelis
(montażysta materiałów oryginalnej jakości)
|
||
Anna Hovhannessian
(asystent)
|
||
Angela Anzelmo
(asystent)
|
||
Jacopo Ramella Pajrin
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Amber Voner
nadzorca stylizacji
|
||
Mary Chipman
charakteryzator
|
||
Cheryl Williams
charakteryzator
|
||
Scenografia | Ocena | |
Merissa Lombardo
scenograf
|
||
Matthew Gatlin
dyrektor artystyczny nadzorujący
|
||
Paul Alix
dyrektor artystyczny
|
||
Jasmine Cho
dyrektor artystyczny
|
||
Jess Royal
dekorator wnętrz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Craig Berkey
nadzorujący montaż dźwięku
|
9,0
|
|
Craig Berkey
mikser ponownego nagrania
|
9,0
|
|
Paul Carter
projektant dźwięku
|
||
Paul Carter
mikser ponownego nagrania
|
||
Adam Pleiman
mikser postsynchronu
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
John Ruggieri
nadzorca efektów specjalnych
|
7,0
|
|
Juliana Lustig
koordynator efektów specjalnych
|
||
William Cunha
technik
|
||
Andrew Thomas Fairbank
technik
|
||
Joseph Jarzobski
technik
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Francine Maisler
dobór obsady
|
8,0
|
|
Matt Balfour
sekretariat produkcji
|
||
Claudio Del Bravo
kolorysta
|
Pozostałe
Proszę czekać…